Dobrý den, dovolte nám, abychom se představili. Jsme obyčejná rodinka s neobyčejnou smečkou pejsků. Já (Jana), manžel (Tomáš), starší dcera Natálka, mladší dcera Barborka a pejskové Berta, Brooke, Gina, Meggie a Isabeau, bydlíme v rodinném domku s velikou zahradou v malé obci na hranicích Pardubického, Středočeského a Královehradeckého kraje.
Jana Tučímová
Hlavečník 152
533 15 Hlavečník

JanaTucim@seznam.cz
 +420 777 113 542
Gina

Gina

Meggie

Meggie

Isabeau

Isabeau

Brooke

Brooke

Berta

Berta

Caira

Caira

Psi nejsou celým našim životem, ale díky nim je náš život úplný. (Roger Caras)

 

Naše smečka

  Naší smečku tvoří šest fen, jezevčice Berta, vižla Brooke a borderky Gina, Meggie a Isabeau a moskevský strážní pes Caira. Jsou to naše kamarádky, nejlepší přátelé, miláčci našich dětí a pomocnice při práci.        

Znamenají pro nás opravdu hodně, a proto jim věnujeme spoustu lásky, péče a volného času a ony nám to oplácejí svou oddaností, mazlením, vítáním, vždy dobrou náladou, radostí ze života, upřímným přátelstvím, ochotou pracovat, když je třeba a připraveností kdykoli si hrát s celou naší rodinou, je nám s nimi prima.

Jestliže je láska nesmrtelná, pak pevně věřím, že se po smrti setkám se všemi psy svého života, kdyby pro nic jiného, tak pro to moře lásky, která nás spojovala.

 

pokusy 059.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one