Dobrý den, dovolte nám, abychom se představili. Jsme obyčejná rodinka s neobyčejnou smečkou pejsků. Já (Jana), manžel (Tomáš), starší dcera Natálka, mladší dcera Barborka a pejskové Berta, Brooke, Gina, Meggie a Isabeau, bydlíme v rodinném domku s velikou zahradou v malé obci na hranicích Pardubického, Středočeského a Královehradeckého kraje.
Jana Tučímová
Hlavečník 152
533 15 Hlavečník

JanaTucim@seznam.cz
 +420 777 113 542
Gina

Gina

Meggie

Meggie

Isabeau

Isabeau

Brooke

Brooke

Berta

Berta

Caira

Caira

Psi nejsou celým našim životem, ale díky nim je náš život úplný. (Roger Caras)

Banataj Wind.jpg

Banataj Wind

  Banataj Wind je název naší mezinárodně chráněné chovatelské stanice, která byla zaregistrována 31. 8. 2011 pod registračním číslem 813/11.

 Všechna u nás odchovaná štěňátka budou mít tento název zapsán v průkazu původu a bude součástí jejich jmen.

 O názvu chovatelské stanice jsme přemýšleli téměř dva roky. Chtěli jsme, aby název vystihoval místo, odkud štěňátka pocházejí a aby bylo v názvu něco, co bude pro námi chovaná plemena pejsků společné, co by nejlépe přibližovalo jejich temperament a vášeň.

 Banataj není žádný místní název, ale jsme to my, rodina Barborka, Natálka, Tomáš a Jana, ať se odstěhujeme kamkoli, vždy budeme tvořit domov, ze kterého budou naše štěňátka pocházet.

 Wind - vítr. V současné době máme v úmyslu odchovávat štěňátka Border kolii a loveckých plemen. Borderky jsou rychlé jako vítr, běhají s větrem o závod, na každé pořádné pastvině fouká pěkný vítr, obzvlášť na té naší. Ohaři využívají vítr ke své práci, jdou si pro vítr při dohledávce zvěře a při hledání na poli. Máme rádi vítr a každý správný vítr má jméno- Banataj Wind.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one